Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Bunun sebebi her sektörde olduğu gibi verilen hizmetin kalitesine göre değişir. Kullanılan ambalaj ürününün kalitesinden, asansör ve araç seçeneklerine kadar her şey bu cevabı etkiler. Malatya Lider Nakliyat her zaman müşteri memnuniyetini sağlayabileceği optimum fiyatı sunmaktadır ve Malatya’da evden eve nakliyat konusunda lider firmadır.

Nakliyatın en önemli aşamalarından biri, eşyaların uygun ambalaj malzemeleri kullanılarak paketlenmesidir. Eşyalarınız, taşınma öncesi türlerine göre özel olarak seçilen ambalaj malzemeleriyle paketlenerek taşınmaya hazır hale getirilir.

Ambalaj malzemeleri, hava kabarcıklı naylon, ince tabaka kağıt, etli ve kalın kraft kağıt, farklı ebatlarda karton kutu ve koliler, nakliye kilimi, battaniyeler ve bandajlardır.

  • Kristal ve cam eşyalar için yüksek mukavemetli karton, mukavva ve plastik variller,
  • Şilte ve yataklar için özel hazırlanmış yatak kolileri,
  • Giyecekler için yatay ve askılı yüksek boylu koliler,
  • Mobilya ve beyaz eşyalar için balonlu naylon, üç katlı kraft kağıt kullanılmaktadır.

Kırılacak malzemeler havalı naylon ve farklı cinslerde kağıtlarla sarılarak özel olan mukavva kutulara yerleştirilir.

Malatya Lider Nakliyat çalışma ekibindeki personellerimiz taşınma mahalinde bulunan sökülmesi gereken sistemin yetkili servisi bulunmaması halinde demonte işlerini yaparak, eşyanın taşındığı yerde montelemektedir.

Bu sorunun her taşıma organizasyonu için ayrı cevabı olabilmektedir. Malatya Lider Nakliyat gerek evden eve nakliyat konusunda gerekse iş yeri nakliyesi konusunda taşınması planlanan eşya özelliklerine göre bu organizasyonu planlandığı zamanda bitirebilecek sayıda personel görevlendirilir.

Evet, taşıma işinin organizesini yapan paketleme ekibi ve nakliye ekibimiz şirketimiz çalışanlarıdır.

Toplam 1 sayfa icerik arasından, 1. sayfa gösteriliyor.