Hizmetlerimiz

Fuar & Stand Taşımacılığı

Fuarlara katılan bir firmanız varsa stand kurulumu ve ürünlerinizin taşınması konusunda Malatya Lider Nakliyat olarak çözüm ortağınız olmaya hazırız.

 

Fuarlar dünyada firmalar arasında en fazla kullanılan reklam alanları arasında yer almaktadır. Birçok şirket fuarlar sayesinde ürünlerini binlerce insana ulaştırarak daha fazla kişiye ürünlerini tanıtma şansı bulabilmektedir. Geniş araç filomuz ile fuarda sergilenecek ürünlerin ve hazırlanan standın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayan ekibimiz, kurulumunu da gerçekleştirerek süreci sizinle birlikte profesyonel bir şekilde yönetir.

 

Siz de firma olarak fuarlara katılıyorsanız ve bu fuar öncesi stand kurulumu ve ürünlerin taşınması konusunda bir nakliyat firmasına ihtiyacınız varsa Lider Nakliyat olarak size profesyonel çözümler sunuyoruz. Kurumsal taşımacılık hizmetleri adı altında verdiğimiz fuar nakliyat hizmeti sayesinde fuarda kullandığınız tüm materyallerinizin sorunsuz bir şekilde dilerseniz fuar alanına dilerseniz sizin istediğiniz her hangi bir noktaya taşınmaktadır.

 

Lider Nakliyat İletişim Bilgileri

Adres: Nakliyatçılar Sitesi No:22 MALATYA

Tel: 0422 336 40 88

Gsm: 0542 472 05 93 | 0539 563 78 44