Hizmetlerimiz

Evden Eve Nakliyat

Malatya’da evden eve asansörlü, sigortalı, ambalajlı taşımacılık sektörünün “lideri” Malatya Lider Nakliyat, yıllardır değişmeyen kalitesi ile hizmetinizde…

 

Evden eve nakliyat konusunda Malatya’daki çözüm ortağınız Lider Nakliyata evden eve taşımacılık talebiniz ulaştığı anda uzman ekibimiz sizi, sizin istediğiniz saat ve zamanda ziyaret eder. Malatya Nakliyat olarak her zaman birinci sınıf bir hizmet vermeye gayret eden ekibimiz, geniş bir araç filosuna sahiptir.

 

Firmamız Lider Nakliyat Malatya Yeşilyurt evden eve nakliyat ve Malatya Battalgazi Evden eve nakliyat alanlarında güvenle hizmet sunmaktadır. Doğuda Battalgazi, batıda Akçadağ ve Doğanşehir, güneyde Çelikhan ve Adıyaman ili, kuzeyde ise Yazıhan ilçesi ile çevrilidir olan Malatya iline bağlı bir merkez ilçe olan Yeşilyurt evden eve nakliyat konusunda bir telefon uzağınızdayız.

 

Lider Nakliyat ekspertiz ekibi nakliyat talebinize uygun planlama yapar. Eşyalarınızın durumuna göre taşıyabilecek büyüklükte araç, eleman sayısı çıkartılır. Eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi hazırlanır. Eşya asansörümüzün nereye ve nasıl kurulacağı gibi çalışmaları tespit edici planlama yapılır.

 

Tüm bu çalışmalar yapıldıktan sonra Malatya Lider Nakliyat ekibi sizin isteklerinizi göz önünde bulundurarak taşınma tarihiniz sizinle beraber kararlaştırıp kayıt altına alır. Lider Nakliyat ekibi taşınma planlaması ve koordinasyonu ile minimum hata ve maksimum güvenceyle eşya taşıma ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusunda Malatya evden eve nakliyat sektöründe uzmandır.

 

Evinizde bulunan tüm eşyalarınız profesyonel ekiplerimiz tarafından çeşitli boy ve ebatlardaki koli ve paketleme malzemeleriyle muhafaza edilerek taşınmaya hazır hale getirilir.

 

Nakliyatın en önemli aşamalarından biri, eşyaların uygun ambalaj malzemeleri kullanılarak paketlenmesidir. Lider Nakliyat kullandığı kaliteli ambalajlama malzemeleri ile sorunsuz taşımacılık gerçekleştirir.

 

Ambalaj malzemeleri, hava kabarcıklı naylon, ince tabaka kağıt, etli ve kalın kraft kağıt, farklı ebatlarda karton kutu ve koliler, nakliye kilimi, battaniyeler ve bandajlardır.

 

Eşyalarınız, taşınma öncesi türlerine göre özel olarak seçilen ambalaj malzemeleriyle paketlenerek taşınmaya hazır hale getirilir.

 

Kristal ve cam eşyalar için yüksek mukavemetli karton, mukavva ve plastik variller,

Şilte ve yataklar için özel hazırlanmış yatak kolileri,

Giyecekler için yatay ve askılı yüksek boylu koliler,

Mobilya ve beyaz eşyalar için balonlu naylon, üç katlı kraft kağıt kullanılmaktadır.

Kırılacak malzemeler havalı naylon ve farklı cinslerde kağıtlarla sarılarak özel olan mukavva kutulara yerleştirilir.

 

Lider Nakliyat İletişim Bilgileri

Adres: Nakliyatçılar Sitesi No:22 MALATYA

Tel: 0422 336 40 88

Gsm: 0542 472 05 93 | 0539 563 78 44

Görseller